Vartotojų duomenys tvarkomi teisėtai, skaidriai ir sąžiningai, iš anksto nustatytais tikslais ir tik tokia apimtimi, kuri reikalinga tikslams pasiekti. Asmens duomenys visais atvejais privalo išlikti saugūs, konfidencialūs, tinkamai laikomi ir saugomi.

Duomenys tvarkomi pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimus.

Kaip ir kokie jūsų duomenys yra tvarkomi?

 • Užpildžius užklausos formą gaunami šie duomenys:
  • Identifikaciniai duomenys (pvz., vardas, pavardė);
  • Kontaktiniai duomenys (pvz., el. pašto adresas, telefono numeris ir kt.);

Duomenys renkami:

 • Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir jų vykdymą;
 • Ruošiant sutartį abiejų šalių sutarimu, prieš pradedant darbus;
 • Tiesioginei rinkodarai – atsakant į jūsų užklausą;
 • Sutarties sudarymui: vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, įmonės kodas, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas.

Slapukai – kas tai ir kaip jie naudojami?

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu.

Slapukais gaunama informacija naudojama šiais tikslais:

 • Svetainės funkcionalumui užtikrinti; 
 • Svetainės tobulinimui ir vystymui pagal gaunamus rezultatus;
 • Paslaugų plėtrai ir naudojimosi svetaine analizei;
 • Tiksliniam rinkodaros orientavimui.

Visi duomenys naudojami rinkodaros tikslais arba tinklapio kokybės gerinimui, geresniam jūsų naršymui. Duomenys fiksuojami tinklapio aplankymo metu arba atliktus konkretų veiksmą. Svarbu pažymėti, kad naudojami slapukai neleidžia nustatyti Jūsų tapatybės ir surinkta informacija yra anoniminė.

Kaip valdyti / ištrinti slapukus?

Naudodami Chrome naršyklę, ištrinti slapukus galite čia. Jei naudojate kitą naršyklę, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pažiūrėkite jos žinyno meniu.

Taip pat galite mūsų puslapyje naršyti privačiu režimu, kurį pabaigus tos sesijos duomenys iš Jūsų įrenginio bus ištrinti. Plačiau apie Privatų (incognito) režimą

Patvirtindami šias sąlygas sutinkate, kad būtų apdorojami jūsų asmens duomenys ir naudojami slapukai (kaip nurodyta pirmiau).

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo jums patogiu būdu:

Tel. +370 670 39 051, El. p. auste@socialfox.lt

 

Menu